ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА

консультація адвоката - відповідь протягом 5 хвилин

Вітаю Вас на сайті!

Якщо Ви тут, напевне у Вас виникло питання з виконавчим написом нотаріуса. Звернувшись до нас - Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію адвоката та допомогу в оскарженні виконавчого напису нотаріуса. На сайті Ви можете дінатися всі подробиці, записатися на консультацію в наш офіс, або онлайн.

З повагою,
адвокат Віктор Білик.
Рад приветствовать Вас на нашем сайте!
Если Вы здесь, значит столкнулись с исполнительной надписью нотариуса. Обратившись к нам, Вы гарантировано получите квалифицированную юридическую консультацию, а также помощь в отмене исполнительной надписи нотариуса. На этом сайте Вы можете узнать подробности об услуге, а также записаться на личную консультацию в нашем офисе.

С уважением, адвокат Виктор Билык
4 ЕТАПИ ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА
 • Юридична консультація
  Для отримання консультації Вам необхідно залишити запит на сайті, або зателефонувати нам. Ми визначимо обставини справи, загальну суму боргу, запропонуємо шляхи вирішення питання.
  1
 • Досудова робота
  Перш за все, будемо домовлятися з кредиторами про закриття боргу за тіло кредита, або дешевше. У разі відмови, зберемо необхідні документи для подачі в суд.
  2
 • Суд
  Зупинимо стягнення з заробітньої плати.
  Зупинимо дії виконавця.
  Оскаржимо виконавчий напис нотаріуса, що прирівнюється до погашення боргу.

  3
 • Результат
  Знімемо арешти, інші обмеження.
  Передамо рішення суду та документи від виконавця, які підтверждують вирішення проблеми.

  4
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ
Виконавчий напис на суму: 102549,19 гривень

Виконавець: Болградський

Нотаріус: Швець Р.О.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ:
* Ознайомитися з іншими відгуками та залишити свій можна в Instagram, Facebook, Google и 2gis.
ВАРТІСТЬ
Рішення такої проблеми коштує від 5 000 до 20 000 гривень. (Додатково сплачується судовий збір - 1600 гривень, а також поштові та транспортні витрати (300-600 гривен).
____________________________________________________________________________________________________________
Чому вирішувати проблему з нами вигідно? Пояснимо на прикладі.
Припустимо у клієнта був незакритий кредит в банку / мікрозаймі. Через декілька років фінансова установа звернулася до нотаріуса та отримала виконавчий напис про стягнення боргу в розмірі 25 000 грн. Виконавчий напис передали для примусового виконання до виконавчої служби / приватному виконавцю. Виконавець накладає арешти на рахунок, а також стягнення з заробітньої плати в розмірі 20 % від суми заробітньої плати в місяць.
Клієнт має 2 варіанти вирішення проблеми: звернутися за допомогою до адвоката, чи самостійно виплачувати кредит.
ВАРІАНТ № 1
Звернутися до адвоката:
Протягом 2-6 місяців ми працюємо, в результаті чого виконавчий напис буде скасовано, а борг закритий. Витрати на юридичну допомогу і судові витрати можуть бути компенсовані судом.
ВАРІАНТ № 2
Виплатити кредит:
Вам необхідно буде заплатити одним платежем всю суму боргу, а також винагороду виконавця 10 % від суми боргу, додатково покрити витрати виконавчого провадження ( до 1 000 грн).
Виконавчий напис буде виконано, але борг закритий не буде. Виконавчий напис видається лише на частину боргу, тому Ви все ще будете залишатися боржником. А з часом кредитор знову може звернутися до нотаріуса за виконавчим написом.
ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ПИТАННЯ:
Made on
Tilda